معاون گردشگری:

سال آینده، سال رونق گردشگری است

20 فوریه 2016 - 10:50 dsfr.ir/kf9l4

سال آینده، سال رونق گردشگری است
میراث آریا
مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری در حال مصاحبه

سال آینده شاهد رونق گردشگری در مناطق مختلف کشور خواهیم بود.

"معاون گردشگری"

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برنامه های متنوع برای توسعه گرشگری در استان های مختلف کشور خبر داد و گفت: بر این اساس از همین حالا پیش بینی ما این است که سال آینده شاهد رونق گردشگری در مناطق مختلف کشور خواهیم بود.

مرتضی رحمانی موحد در سخنانی و در جمع بندی نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران افزود: نمایشگاه امسال یکی از نمایشگاهای موفق طی سال های اخیر بود.

وی اضافه کرد: یکی از مهم ترین اهداف ما در این نمایشگاه این بود که فرصتی برای فراهم کنیم تا هم بازدیدکنندگان داخلی و هم بازدیدکنندگان خارجی بتوانند در طی چند روز، همه فرصت ها، جاذبه ها و استعدادهای گردشگری ایران را ببیند و با آن ها آشنا شوند که این هدف محقق شد.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خاطرنشان کرد: بر اساس برآورد نظرات دریافتی از مردم، بازدیدکنندگان و غرفه داران، این نمایشگاه نمایشگاه موفقی در اهداف خود بوده است و بسیاری از بازدیدکنندگان از آن اعلام راضیت داشتند.

رحمانی موحد افزود: از هم اکنون برنامه های مدونی را برای برگزاری نمایشگاه دهم بکار می گیریم تا سال آینده نمایشگاهی باشکوه تر را برپا کنیم تا بتوانیم سرمایه گذاری در گردشگری کشور را بیش از بیش افزایش دهیم.

وی در ادامه گفت: وقتی ما چنین موضوعاتی را یکجا جمع می کنیم این موجب همبستگی ملی بین استان ها، فرهنگ ها و اقوام مختلف کشور می شود زیرا همه مناطق کشور در یک جهت قدم بر می دارند و آن هم توسعه ایران است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1