معاون گردشگری کشور مطرح کرد

همکاری ایران و سوییس در حوزه های آموزشی گردشگری

19 فوریه 2016 - 13:50 dsfr.ir/hv1k1

همکاری ایران و سوییس در حوزه های آموزشی گردشگری
میثم رودکی
سالن 40 نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران 2016

ایران خواستار همکاری در حوزه های آموزشی وابسته به صنعت گردشگری در همکاری با کشور سوییس است.

"معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری"

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی؛ فدریکو سوماروگا رییس دفتر بازارهای در حال ظهور و پروژه های خاص سازمان گردشگری کشور سویس به دیدار و گفت و گو با مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور پرداخت.

در این دیدار رحمانی موحد با اشاره به این که ایران خواستار همکاری در حوزه های آموزشی وابسته به صنعت گردشگری است، گفت: طرفین خواستار توسعه روابط گردشگری فی مابین هستند. لذا دستیابی به این هدف با برگزاری سمینارهای آموزشی، نمایشگاه ها و توسعه روابط امکان پذیر است.

همچنین سوماروگا با اشاره به سفر آینده رییس جمهور سوییس به ایران عنوان کرد: با توجه به اهمیت که بازار گردشگری ایران برای ما دارد رییس سازمان گردشگری کشورمان رییس جمهور را همراهی خواهد کرد.

وی افزود: در این مقطع نیاز داریم تا با برگزاری نمایشگاه های متفاوت مردم سویس با گردشگری ایران و ظرفیت های آن بیش از پیش آشنا شوند.

مدیرکل دفتر بازارهای در حال ظهور و پروژه های خاص سازمان گردشگری کشور سویس در پایان تاکید کرد: حوزه گردشگری ایران برای مردم سویس جذاب و دارای ظرفیت های قابل توجه است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1