ارتقای ایمنی راه ها، هدف مهم راه و شهرسازی

17 فوریه 2016 - 12:30 dsfr.ir/iq1qp

ارتقای ایمنی راه ها، هدف مهم راه و شهرسازی
cdtic.ir
جاده ویژه جنگل گلستان

در سیاست های وزارت راه و شهرسازی، ایمنی جاده ها از اولویت بالایی برخوردار است.

"مدیرکل راه و شهرسازی گلستان"

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان، افزایش ارتقای ایمنی راه های استان را از اهداف مهم این اداره کل دانست و به مجریان پروژه های راهسازی و راهداری تاکید کرد که این اقدام را از ضروری ترین کارهای خود تا پایان سال جاری ودر آستانه تعطیلات عید نوروز قراردهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، "ابراهیم مبارک قدم" در بازدید از محورهای ارتباطی شرق استان، اظهار داشت: در سیاست های وزارت راه و شهرسازی، ایمنی جاده ها از اولویت بالایی برخوردار است و لزوم توجه به این امر در استان نیز از موضوعات مهم است.

وی با تاکید بر افزایش تلاش مجریان ساخت و توسعه راه ها در استان، گفت: خوشبختانه علی رغم مشکلات مالی و کمبود منابع مالی عمرانی، حجم فعالیت پیمانکاران حوزه راه و شهرسازی در طول راه های استان در سال جاری گسترده بوده است.

مبارک قدم، افزایش سطح تعامل و همکاری مجریان پروژه های راهداری و راهسازی را با دستگاه های اجرایی مرتبط، زمینه ساز تسریع اجرای آن ها بیان  کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان در پایان، پس از بررسی وضعیت پروژه ها و طرح های در دست اجرا در طول راه ها بویژه نقاط پرتصادف استان، پیشنهاداتی را برای اجرای بهتر و ارتقای سطح کمی و کیفی و ایمنی آن ها ارائه کرد و از مجریان خواست که تا قبل از سال جدید برای تکمیل آن ها و بهره مندی مردم از مزایای آن، نهایت اهتمام را داشته باشند.

سه راهی و آسفالت محور توسکستان، ترمیم پل و روکش محور زرین گل علی آباد کتول، نقاط پرتصادف محور حسن آباد در شهرستان مینودشت، تعریض دوربرگردان کیلومتر دو محور گنبد-آزادشهر، سه راهی کلاله، راهدارخانه و پروژه تعریض محور مینودشت-جنگل گلستان از پروژه هایی بود که مورد بازدید مدیرکل راه و شهرسازی گلستان قرار گرفت.

در این بازدید، مدیریت های ساخت و توسعه راه ها و راهداری و روسای ادارات شهرستان های بازدید شده و کارشناسان و پیمانکاران مرتبط، مهندس مبارک قدم را همراهی می کردند.

از مجموع 5 هزار کیلومتر راه گلستان بیش از 1800 کیلومتر آن در شرق این استان شمالی قرار گرفته است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1