لغو مجوز دو شرکت خدمات مسافرتی در مشهد

21 بهمن 1394 - 19:20 dsfr.ir/l32t1

لغو مجوز دو شرکت خدمات مسافرتی در مشهد
مشرق زمین
دفتر یک آژانس مسافرتی. این عکس تزیینی است

مجوز دو شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری در مشهد لغو و پروانه بهره برداری یک شرکت خدمات مسافرتی در نیشابور تعلیق شد.

"معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی"

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی؛ سید جواد موسوی با اعلام این خبر افزود: مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی سیر و سفر ثامن الحجج و دشتی کویت با توجه به بررسی عملکرد آن دو شرکت و برابر بند ششم مصوبه دوازدهمین کمیسیون فنی نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی استان و به استناد مواد 11 و 20 و 25 آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی مصوب 27/3/1380 هیئت محترم وزیران لغو می شود.

وی افزود: این دو شرکت می بایست ضمن اقدام در خصوص جمع آوری تابلوی سردرب و علائم و نام و نشان های موجود از هر گونه اقدام در زمینه فعالیت های مندرج در بند ب ماده یک آئین نامه خود داری کند.

وی هم چنین گفت: مجوز فعالیت شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی مهاجر شرق فیروزه با توجه به بررسی عملکرد آن شرکت برابر بند پنجم مصوبه دوازدهمین کمیسیون فنی نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی استان و در اجرای ماده 16 آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی مصوب 27/3/1380 هیئت محترم وزیران از زمان ابلاغ به مدت سه ماه لغو می گردد.

موسوی خاطرنشان کرد: طبق آئین نامه مذکور، این شرکت در زمان تعلیق از هر گونه فعالیت و ایجاد تعهد جدید بایستی خودداری کند در غیر این صورت برابر قانون با این شرکت برخورد خواهد شد.

جاباما

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
12 + 7 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1