تسهیلات نوسازی برای تاکسی های فرسوده

8 فوریه 2016 - 15:30 dsfr.ir/cd1hk

تسهیلات نوسازی برای تاکسی های فرسوده
tinn.ir
تاکسی های هایبریدی تهران

رانندگان تاکسی های فرسوده برای استفاده از تسهیلات نوسازی در سامانه پیش بینی شده ثبت نام یا به شرکت همکار خود مراجعه کنند.

"معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 8"

منصور هنرور افزود: هم اینک 3 هزار دستگاه تاکسی در منطقه فعال است که از این تعداد 160 دستگاه آن فرسوده است و باید نوسازی شوند. از مجموع تاکسی های فرسوده منطقه 140 دستگاه پیکان و مابقی پراید و پژو هستند که اغلب این خودروها تحت پوشش یک شرکت در منطقه فعالیت دارند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 8، با اشاره به اینکه تسهیلات نوسازی تاکسی های فرسوده از سوی بانک های عامل به رانندگان پرداخت می شود افزود: رانندگان تاکسی های فرسوده باید با به همراه داشتن کارنامه هوشمند تاکسی و سند تاکسی به شرکت حمل و نقل همکار خود مراجعه یا با وارد شدن به سامانه طراحی شده، پیش ثبت نام را برای دریافت تسهیلات 20 میلیون تومانی انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: پس از ثبت نام اولیه افراد به بانک های عامل معرفی و با ارایه مدارک مورد نیاز به بانک می توانند از تسهیلات بانکی با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت 4 ساله استفاده کنند.

وی توضیح داد: فرایند پرداخت تسهیلات به رانندگان از 12 بهمن آغاز می شود و انتظار می رود با ورود خودروهای جدید و خارج شدن تاکسی های فرسوده علاوه بر کاهش هزینه های نگهداری از خودرو، میزان آلودگی هوا کاهش یابد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1