استقبال از بهار 95 در اتوبوسرانی مشهد

6 فوریه 2016 - 16:50 dsfr.ir/9g0v5

استقبال از بهار 95 در اتوبوسرانی مشهد
تین نیوز
اتوبوس های حمل و نقل شهری مشهد

دوره آموزشی استقبال از بهار ویژه کلیه اتوبوس رانان و مینی بوس رانان از سوی سازمان اتوبوسرانی مشهد برگزار می شود.

سه سال متوالی است که دوره آموزشی استقبال از بهار ویژه کلیه اتوبوسرانان و مینی بوسرانان سازمانی و بخش خصوصی با هدف ارتقای سطح خدمات رسانی به زائرین و مجاورین در بهار طبیعت از سوی سازمان اتوبوسرانی مشهد برگزار می شود. امسال نیز چهارمین دوره از این سلسله دوره آموزشی ویژه استقبال از بهار 95 با وسعت بیشتری برگزار می گردد.

به گزارش تین نیوز از روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد، مدیرعامل سازمان در این خصوص گفت: در شش ماهه اول سال جاری به ازای هر اتوبوسران و عوامل انتظامی 48 ساعت آموزش ارائه شده است که در مجموع معادل 98.765 ساعت آموزش می باشد.

علی اصغر نیشابوری به حضور 5500 اتوبوسران و مینی بوسران در 10 ساعت، دوره آموزشی استقبال از بهار بصورت حضوری و غیرحضوری در این طرح اشاره کرد و گفت: در این طرح 4 ساعت آموزش غیرحضوری شامل ارائه کتاب، لوح فشرده آموزشی و فایل صوتی و 6 ساعت آموزش حضوری شامل تئاتر آموزشی با رویکرد فرهنگ شهروند مداری، تکریم مسافرین، نحوه برخورد و تعامل با مدیران شهری و سازمانی، تعمیر و نگهداری اتوبوس شهری در جهت کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری اتوبوس و همچنین با توجه به مصوبه شورای محترم اسلامی شهر در خصوص پرداخت نقدی بهای خدمات نحوه دریافت بهای خدمات سرفصل های ارائه شده در این خصوص می باشد.

لازم بذکر است این دوره آموزشی از تاریخ 15 بهمن ماه سال جاری آغاز و تا تاریخ 27 اسفند ماه ادامه خواهد داشت که مجموعا 55 هزار نفر ساعت آموزش انجام می پذیرد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد ادامه داد: از ویژگی های برجسته این دوره آموزشی استفاده از شیوه های جدید آموزشی می باشد.

وی در ادامه به انجام پروژه اثر سنجی آموزشی اشاره نمود که این طرح به روش پاتریک انجام می پذیرد به طوری که پرسنل قبل از شروع ارزیابی می شوند و براساس شاخص های آموزشی سطح توانایی آنان اندازه گیری می شود، همچنین بر طبق این روش پس از اتمام دوره آموزشی و گذشت مدت زمانی مشخص اثرات آموزش بر رفتار پرسنل اندازه گیری و سطح تاثیر گذاری دوره آموزشی مشخص می گردد.

لازم به ذکر این دوره آموزشی با همکاری معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد، مدیریت بهبود روشها تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد برگزار می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
13 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1