نشست معاونین گردشگری استان ها آغاز به کار کرد

26 ژانویه 2016 - 14:00 dsfr.ir/r451z

نشست معاونین گردشگری استان ها آغاز به کار کرد
میراث آریا
نشست معاونین گردشگری استان ها در هتل باباطاهر تهران

نشست معاونین گردشگری استان ها با حضور معاون گردشگری و مدیران ستادی معاونت گردشگری، معاونین گردشگری استان ها صبح امروز 6 بهمن ماه در هتل باباطاهر تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری؛ این نشست دو روزه به منظور هم اندیشی و تبادل نظر در رابطه با بررسی عملکرد اجرای اهداف و برنامه های حوزه تخصصی گردشگری در 10 ماه نخست سال جاری، تبیین اهداف و برنامه های معاونت در ماه های منتهی به پایان سال، و همچنین ترسیم نقشه راه برای دستیابی به اهداف سازمانی مبتنی بر اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با افزایش پنج برابری گردشگران خارجی و اسناد بالادستی از جمله برنامه ششم توسعه برگزار می شود.

گفتنی است، بررسی عملکرد استان ها در زمینه تهیه و نشر محتوای جاذبه های گردشگری، برنامه ریزی و اجرای جشنواره های محلی، استانی، منطقه ای و ملی، تبیین نحوه بهره برداری از سامانه جامع آموزش گردشگری و بحث و تبادل نظر در رابطه با برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در پنل صبح این نشست دور روزه مورد بحث قرار می گیرد.

همچنین، در پنل بعدازظهر نیز تبیین رزرواسیون طرح خانه مسافر با حضور مجری سامانه، بررسی عملکرد روند استاندارد سازی تاسیسات گردشگری با حضور نماینده عامل چهارم، بررسی اقدامات کمیسیون ارتقا امنیت گردشگران وکمیسیون امنیت و توسعه پایدار و همچنین بررسی عملکرد استان ها در رابطه با اجرای شیوه نامه اجرایی اعطای تسهیلات کم بهره به اقامتگاه های بوم گردی و دفاتر خدمات مسافرتی فعال در زمینه طبیعت گردی و سایر موضوعات مرتبط با حوزه طبیعت گردی بررسی می شود.

یادآور می شود، نشست دو روزه معاونین گردشگری استان ها 6 و 7 بهمن ماه در دو نوبت صبح و عصر در هتل بابا طاهر تهران برگزار می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
12 + 6 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1