پلیس و رانندگان کشور آموزش خدمات گردشگری می بینند

23 ژانویه 2016 - 11:50 dsfr.ir/7o3ef

پلیس و رانندگان کشور آموزش خدمات گردشگری می بینند
checkhotel.ir
اتوبوس گردشگران

به دلیل اولویت نیروهای آموزش دیده بر امکانات سخت افزاری در گردشگری، به زودی تعدادی از رانندگان و نیروی پلیس آموزش خدمات گردشگری می بینند.

"عضو کمیته سیاستگذاری کنوانسیون راهنمایان تور در سال 2017"

بنفشه فراهانی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: اگرچه داشتن هتل و امکانات سخت افزاری برای توسعه گردشگری خیلی مهم است اما داشتن نیروهای آموزش دیده که کارشان را خوب بلد باشند چه بسا مهم تر است.

وی تصریح کرد: ایران در سال 2017 میلادی میزبان کنوانسیون لیدرهای تور (راهنمایان گردشگری) جهان است و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری این میزبانی را به عهده دارد.

عضو کمیته آموزش کنوانسیون لیدرهای تور در ایران افزود: برای برگزاری این میزبانی، برنامه ریزی خاصی کرده ایم و تصمیم داریم همزمان با برگزاری این کنفرانس، آموزش راهنمایان گردشگری ایرانی را هم داشته باشیم.

فراهانی ادامه داد: از آنجا که به اندازه کافی مدرس خبرۀ آموزش گردشگری با تحصیلات مرتبط در ایران نداریم، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با یک مجموعه آموزشی به توافق رسیده است که مباحث آموزشی مهمی را از طریق وبسایت مشخصی ارائه کند که ضبط کلاس های آن نیز شروع شده است.

عضو هیات مدیرۀ اولین کنفرانس بین المللی برند گردشگری ایران، گفت: آموزش مهم ترین رکن خدمات صنعت گردشگری است و نادیده گرفتن آن و پرداختن صرف به ساخت هتل و امکانات که لازم نیز هست به تنهایی نمی تواند جوابگوی نیازهای گردشگران خارجی باشد و ناآگاهی نیروهای خدمات دهنده سبب می شود اگر میهمانان حتی در هتل پنج ستاره هم اقامت داشته باشند از سفر و اقامت شان ناراضی باشند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1