مدیر اورژانس البرز خبر داد

مصدوم شدن 37 نفر در پیست اسکی دیزین

22 ژانویه 2016 - 23:50 dsfr.ir/1l3ow

مصدوم شدن 37 نفر در پیست اسکی دیزین
عباس شریعتی
بی احتیاطی یک اسکی باز که منجر به زمین خوردنش شده است

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز از مصدوم شدن 37 نفر در پیست اسکی دیزین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ مهرداد بابایی اظهار داشت: همواره در فصولی که پیست اسکی دیزین دایر است، روزانه تعدادی مصدوم به مرکز اورژانس البرز مراجعه کرده و این افراد در حین اسکی بازی مصدومیت هایی را متحمل شده اند. اما امروز از حدود ساعت 11 صبح به بعد با حجم زیادی از تماس ها مبنی بر وقوع حادثه برای اسکی بازان در این پیست مواجه بودیم و تعداد مصدومان بیش از حد انتظار بوده است.

مدیر اورژانس استان البرز گفت: متأسفانه امروز 37 مورد مصدومیت در پیست اسکی دیزین گزارش شد که از این تعداد 24 نفر مرد و 13 نفر زن بودند. برای امدادرسانی به این مصدومان 3 فروند اورژانس هوایی و تعدادی آمبولانس به پیست اسکی دیزین اعزام و تمام این 37 نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی افزود: در میان مصدومان امروز 3 مورد مشکوک به آسیب های شدید نخاعی و مغزی بودند که به وسیله اورژانس هوایی به مراکز درمانی تخصصی اعزام شدند. 10 مورد دیگر نیز آسیب دیدگی شدید داشتند که امدادرسانی به موقع برای این افراد انجام شد.

بابایی در پاسخ به این سئوال که آیا حادثه خاصی در پیست دیزین امروز اتفاق افتاده است، گفت: پاسخ این پرسش را باید دستگاه های مرتبط اعلام کنند، اما آنچه که به ما گزارش شد این حوادث مربوط به بی احتیاطی خود اسکی بازان بوده و هر کدام در زمان های مختلف دچار مصدومیت شدند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
14 + 4 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1