جشنواره کشوری تندیس یخی و آدم برفی در سرعین برگزار می شود

21 ژانویه 2016 - 12:20 dsfr.ir/h51v2

جشنواره کشوری تندیس یخی و آدم برفی در سرعین برگزار می شود
ایمان حامی خواه
چند نفر در حال ساختن آدم برفی هستند

رئیس هیئت اسکی استان اردبیل از برگزاری دو جشنواره سراسری و کشوری تندیس یخی و آدم برفی در سرعین خبر داد.

به گزارش هیئت اسکی اردبیل؛ اکبر عبدلی عصر چهارشنبه در حاشیه جلسه هماهنگی برنامه های جشنواره زمستانی سرعین اضافه کرد: این جشنواره های کشوری در قالب جشنواره زمستانی سرعین گنجانده شده و در ایام برگزاری آن به مرحله اجرا گذاشته خواهند شد.

وی با اشاره به برگزاری این دو جشنواره طی 23 بهمن ماه و همزمان با روزهای آخر جشنواره زمستانی تاکید کرد که پیش بینی کرده ایم که در این دو جشنواره بالغ بر 150 هنرمند از سطح کشور حضور داشته باشند.

رئیس هیئت اسکی استان با اشاره به عدم محدودیت سنی برای این دو جشنواره تصریح کرد: البته قالب رقابتی این جشنواره را با حضور هنرمندان حرفه ای و نیمه حرفه ای خواهد بود، اما در کنار آن برای حضور علاقمندان آماتور نیز برنامه ریزی کرده ایم.

وی محوریت جشنواره زمستانی سرعین را ورزشی دانست و متذکر شد: بر این اساس و با توجه به شرایط جشنواره، برگزاری ورزش های زمستانی تاکید و برنامه ریزی شده که این جشنواره نیز در این راستا است.

عبدلی مکان برگزاری این دو جشنواره را متغییر عنوان کرد و بیان داشت: در صورتی که روز برگزاری و پیش از آن با بارش برف همراه باشد جشنواره تندیس یخی و آدم برفی در محدوده شهری سرعین و اگر برف نباشد در پیست اسکی آلوارس در ارتفاعات سبلان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به سایر برنامه های مرتبط با ورزش های زمستانی جشنواره سرعین عنوان کرد: علاوه بر این دو جشنواره، صعود زمستانی به صورت سراسری را با حضور 200 کوهنورد در این ایام خواهیم داشت.

دیدگاه ها

  • مهدی 22 ژانویه 2016 - 11:49

    جای خوبه

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1