توافق با شرکت ایرباس برای خرید 114 هواپیما

17 ژانویه 2016 - 10:40 dsfr.ir/1a0mm

توافق با شرکت ایرباس برای خرید 114 هواپیما
www.airbus.com
هواپیمای ایرباس

وزیر راه و شهرسازی از توافق با شرکت ایرباس فرانسه برای خرید 114 فروند هواپیما برای هواپیمایی هما خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ عباس آخوندی در حاشیه مراسم سالگرد تاسیس بانک مسکن در خصوص مذاکرات برای خرید هواپیما در آستانه لغو تحریم‌ها افزود: در چند ماه اخیر مذاکرات بسیاری را با شرکت های دست اول تأمین کننده هواپیما داشته ایم.

وی ادامه داد: در این حوزه در دو بخش بحث کرده ایم. یکی اینکه ساختار هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران را بازسازی کنیم که در این زمینه در گام نخست برای 114 فروند هواپیما با ایرباس فرانسه توافق کرده ایم.

آخوندی با اشاره به بازسازی تمام شرکت های هواپیمایی داخلی، تصریح کرد: در این زمینه نیز به دنبال استفاده از لیزینگ هواپیما با شرکت هایی که هواپیما عرضه می کنند، هستیم.

به گفته وی، همچنین با بیمه های مطرح دنیا برای تأمین هواپیما جهت بازسازی شرکت های هواپیمایی مرتبط مذاکره کرده ایم.

دیدگاه ها

  • علی 26 ژانویه 2016 - 12:21

    باج بزرگ دولت روحانی به فرانسه و المان
    تا تحریم ها رفع شده دولت المان و فرانسه ایران رو مجبور کردن 114 فروند ایرباس انهم به صورت نقدی باید از اونها خریداری کنیم . انهم2 برابر قیمت بازار یعنی مارکت جهانی . تازه داریم میفهمیم چرا با توافق هسته ای اروپا کنار امد و قبول کرد . علاوه بر اون باید چند صد هزار میلیارد تومان سلاح و هواپیمای جنگی و خودرو از پژو و بنز و رنو هم از اونها خریداری کنیم انهم نه با رضایت کشور و مردم و مسئولین بلکه به زور . انهم با پولهایی که سالها در بانکهای اروپایی برای خودشون بلوکه کرده بودن مال مردم ایران بود . الان داره معلوم میشه باج ما به اروپاییها تنها پر کردن راکتور اتمی اراک با بتن نبوده . ان ظاهر کار برای مردم ایران بوده .

  • محمد 26 ژانویه 2016 - 18:16

    علی آقا، شما چقدر راحت صحبت می کنید. خوش به حالت
    دلیل و مدرکتون چیه؟ ظاهرا شرایط کشور در چند سال گذشته رو فراموش کردید؟

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
3 + 5 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1