مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم تشریح کرد

رسیدگی جدی به شکایات شهروندان از رانندگان تاکسی

11 دی 1394 - 16:10 dsfr.ir/ve5tj

رسیدگی جدی به شکایات شهروندان از رانندگان تاکسی
yjc.ir
ایستگاه تاکسی در قم

مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم عملکرد واحد گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی را در آذر ماه تشریح کرد.

به گزارش قم نگار، مرتضی عزتی با اشاره به عملکرد واحد گشت و نظارت سازمان تاکسیرانی در آذر ماه گفت: در ماه گذشته 689 مورد توسط واحد کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم ادامه داد: اهم این اقدامات شامل اخذ 144 مورد گزارش مردمی در خصوص تخلف تاکسیرانان و ارائه این گزارشات برای رسیدگی به دبیرخانه هیئت انضباطی تاکسیرانی و 109 مورد جلوگیری از اخذ کرایه اضافی توسط بازرسین مستقر در میادین و شوارع اصلی است.

وی به 17 مورد گزارش عدم استفاده از تاکسیمتر توسط تاکسیرانان در ماه گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: جلوگیری از 25 مورد امتناع از حمل مسافر و جلوگیری از حمل مسافر دربستی، شناسایی 42 مورد فعالیت خارج از خطوط ویژه تاکسی‌های خطی و ارائه 188 مورد تذکر برای رعایت نظافت تاکسی و پیگیری انجام نظافت کامل خودرو توسط تاکسیران از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.

عزتی از 130 مورد اصلاح و نصب علائم لازم خودرو تاکسی اعم از کد، آرم، تابلو و همچنین الصاق نرخ مصوبه کرایه خبر داد و تصریح کرد: تحویل 63 مورد اشیاء به جا مانده در تاکسی‌ها به صاحبان توسط دفتر بازرسی تاکسیرانی و ... از دیگر موارد انجام شده است.

مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم ضمن تشکر از همکاری شهروندان مبنی بر انتقال مشکلات و نارسایی های موجود ناوگان حمل ونقل تاکسی شهری گفت: از شهروندان تقاضا داریم تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف تاکسیرانان به ویژه اخذ کرایه اضافی، فعالیت تاکسی‌ها بصورت دربستی و ... مراتب را با ذکر شماره کد چهاررقمی که بروی خودروهای تاکسی زیرپوشش سازمان از طریق شماره تلفن 36628800 (واحد بازرسی و نظارت)، 36660087 (دبیرخانه هیات انضباطی) و یا از طریق سامانه 137 شهرداری به این سازمان منعکس کنند تا رسیدگی لازم صورت گیرد.

دیدگاه ها

  • ايرج پورفتحي 1 آبان 1395 - 12:40

    با سلام،خط تاكسيراني مسير ميدان ونك-ميرداماد- امروز مورخ 1/8/95 ، تاكسي شماره 327--ت-98 ايران33 ، اين ماشين بهيچ عنوان صلاحيت تردد در خيابان را ندارد ولي نه تنها در خط مسافر جابجا ميكند بلكه مسيول خط و راننده تاكسي ، تمام تاكسي هاي پشت سر را نگه ميدارند تا اين تاكسي كه واقعا تردد با آن برابر بازي با جان مسافران ميباشد پر بشه و بره ، وقتي هم كه اعتراض ميكني ، هر دو نفر( مسيول خط و راننده) به زشت ترين نحو ممكن برخورد ميكنن و ميگن به تو هيچ ربطي نداره، راننده هم كه رسما حرفهاي ركيك و زشت ميزنه ، واقعا تقاضاي رسيدگي دارم ، از تاكسي هم عكس گرفتم تا اگه خواستيد ببينيد آيا تردد و جابجايي مسافر با چه شرايطي انجامميشه و اونهم با برخوردهاي بسيار زشت و زننده---*** با تشكر

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
6 + 8 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1