مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم تشریح کرد

رسیدگی جدی به شکایات شهروندان از رانندگان تاکسی

11 دی 1394 - 16:10 dsfr.ir/ve5tj

رسیدگی جدی به شکایات شهروندان از رانندگان تاکسی
yjc.ir
ایستگاه تاکسی در قم

مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم عملکرد واحد گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی را در آذر ماه تشریح کرد.

به گزارش قم نگار، مرتضی عزتی با اشاره به عملکرد واحد گشت و نظارت سازمان تاکسیرانی در آذر ماه گفت: در ماه گذشته 689 مورد توسط واحد کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم ادامه داد: اهم این اقدامات شامل اخذ 144 مورد گزارش مردمی در خصوص تخلف تاکسیرانان و ارائه این گزارشات برای رسیدگی به دبیرخانه هیئت انضباطی تاکسیرانی و 109 مورد جلوگیری از اخذ کرایه اضافی توسط بازرسین مستقر در میادین و شوارع اصلی است.

وی به 17 مورد گزارش عدم استفاده از تاکسیمتر توسط تاکسیرانان در ماه گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: جلوگیری از 25 مورد امتناع از حمل مسافر و جلوگیری از حمل مسافر دربستی، شناسایی 42 مورد فعالیت خارج از خطوط ویژه تاکسی‌های خطی و ارائه 188 مورد تذکر برای رعایت نظافت تاکسی و پیگیری انجام نظافت کامل خودرو توسط تاکسیران از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.

عزتی از 130 مورد اصلاح و نصب علائم لازم خودرو تاکسی اعم از کد، آرم، تابلو و همچنین الصاق نرخ مصوبه کرایه خبر داد و تصریح کرد: تحویل 63 مورد اشیاء به جا مانده در تاکسی‌ها به صاحبان توسط دفتر بازرسی تاکسیرانی و ... از دیگر موارد انجام شده است.

مدیرعامل سازمان مدیرت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم ضمن تشکر از همکاری شهروندان مبنی بر انتقال مشکلات و نارسایی های موجود ناوگان حمل ونقل تاکسی شهری گفت: از شهروندان تقاضا داریم تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف تاکسیرانان به ویژه اخذ کرایه اضافی، فعالیت تاکسی‌ها بصورت دربستی و ... مراتب را با ذکر شماره کد چهاررقمی که بروی خودروهای تاکسی زیرپوشش سازمان از طریق شماره تلفن 36628800 (واحد بازرسی و نظارت)، 36660087 (دبیرخانه هیات انضباطی) و یا از طریق سامانه 137 شهرداری به این سازمان منعکس کنند تا رسیدگی لازم صورت گیرد.

دیدگاه ها

 • ايرج پورفتحي 1 آبان 1395 - 12:40

  با سلام،خط تاكسيراني مسير ميدان ونك-ميرداماد- امروز مورخ 1/8/95 ، تاكسي شماره 327--ت-98 ايران33 ، اين ماشين بهيچ عنوان صلاحيت تردد در خيابان را ندارد ولي نه تنها در خط مسافر جابجا ميكند بلكه مسيول خط و راننده تاكسي ، تمام تاكسي هاي پشت سر را نگه ميدارند تا اين تاكسي كه واقعا تردد با آن برابر بازي با جان مسافران ميباشد پر بشه و بره ، وقتي هم كه اعتراض ميكني ، هر دو نفر( مسيول خط و راننده) به زشت ترين نحو ممكن برخورد ميكنن و ميگن به تو هيچ ربطي نداره، راننده هم كه رسما حرفهاي ركيك و زشت ميزنه ، واقعا تقاضاي رسيدگي دارم ، از تاكسي هم عكس گرفتم تا اگه خواستيد ببينيد آيا تردد و جابجايي مسافر با چه شرايطي انجامميشه و اونهم با برخوردهاي بسيار زشت و زننده---*** با تشكر

 • گلی زارع 6 اسفند 1395 - 12:30

  با سلام و خسته نباشید بنده در شهرک باغمیشه در تاریخ 95/12/06 سوار تاکسی با شماره48ت482(در تبریز)شدم ما سه نفر بودیم که با توجه به نرخ کرایه های نصب شده در سطح شهر کرایه ما2100تومان میشد که راننده موقع پیاده شدن 1000تومان اضافی خواست و وقتی من نرخ را گفتم با فحش های رکیک به بدترین نحو در خیابان پاسخ داد.خواهشمندم به شکایت بنده رسیدگی فرمایید.با تشکر

 • messi 6 اسفند 1395 - 15:46

  خانم زارع لطفا از لینک زیر شکایت خود را به سازمان تاکسیرانی تبریز اعلام کنید:
  http://taxi.tabriz.ir/?PageID=7

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
16 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1