لس آنجلس تایمز اصفهان را به خوانندگانش توصیه کرد

30 دسامبر 2015 - 11:20 dsfr.ir/eu8ij

لس آنجلس تایمز اصفهان را به خوانندگانش توصیه کرد
وبلاگ تخت جمشید
تخت جمشید در مرودشت

روزنامه لس آنجلس تایمز روز یکشنبه 6 دی در مطلبی به آمریکایی هایی که قصد دارند تعطیلات سال نو میلادی را در سفر بگذرانند پیشنهاد کرده که به ایران رفته و از جاذبه های گردشگری آن بازدید کنند.

لس آنجلس تایمز می نویسد: بسیاری از آمریکائی ها تمایل دارند تا به ایران سفر کنند و چندین آژانس مسافرتی آمریکایی نیز در این زمینه مشغول خدمت رسانی هستند. با مقایسه محدودیت های دولت آمریکا برای مسافرت به کوبا، سفر به ایران آسان تر است.

ایران پر از مسجد و میدان و برج های تاریخی است و شهر باستانی اصفهان و هتل عباسی با حال و هوای تاریخی آن محبوب گردشگران غربی است. همانند مصر و پرو، برخی از ویرانه های شگفت انگیز دوران پیش از میلاد مسیح در تخت جمشید که چندان از شیراز دور نیست قرار دارد.

این دو مقصد گردشگری از مرزهای ایران با کشورهای عراق و افغانستان که وزارت امور خارجه آمریکا توصیه به پرهیز از آن ها کرده است دور هستند. تهران شهری به روزتر است و برخی از موزه ها در آن جای دارد. برای سفر، آمریکائی ها بیشتر به استانبول پرواز کرده و از آن جا به تهران یا اصفهان سفر می کنند. یکی از تورهای مسافرتی خبر داده که در سال 2016 تعداد 14 گروه گردشگر را به ایران خواهد فرستاد که دو برابر سال 2014 است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1