الزام ایرلاین ها به اطلاع رسانی دقیق نرخ های جدید بلیت

19 دسامبر 2015 - 17:10 dsfr.ir/ks8rz

الزام ایرلاین ها به اطلاع رسانی دقیق نرخ های جدید بلیت
cao.ir
نشان سازمان هواپیمایی کشوری

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی با ارسال نامه ای، مدیران روابط عمومی شرکت های هواپیمایی را به پاسخگوئی و همکاری با رسانه ها ملزم کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی با بیان اینکه نرخ های بلیت پروازها در مسیرهای مختلف و فهرست نرخ های آنالیز شده باید در اختیار مشتریان باشد، گفت: تخلفات احتمالی خصوصا در اوج تقاضا، موجب خدشه دار شدن اعتبار آن مجموعه نزد افکار عمومی می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری؛ رضا جعفرزاده، مدیر روابط عمومی این سازمان با ارسال نامه ای، مدیران روابط عمومی شرکت های هواپیمایی را به پاسخگوئی و همکاری با رسانه ها ملزم کرد.

جعفرزاده با تأکید بر اینکه مشتری مداری جزء وظایف لاینفک روابط عمومی به شمار می رود، در این نامه آورده است: نظر به لزوم اجرای ماده 161 قانون برنامه پنجم توسعه مبنی بر آزادسازی نرخ بلیت و شبکه پروازهای داخلی در 170 مسیر ضروری است، روابط عمومی ها جهت تنویر افکار عمومی و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، نسبت به اطلاع رسانی به موقع، صحیح و شفاف اقدام کنند.

وی افزود: شرکت های هواپیمایی باید به منظور سهولت دسترسی، نرخ های بلیت پرواز ها در مسیرهای مختلف، لیست نرخ های آنالیز شده و نهایی را از طریق وب سایت های رسمی شرکت هواپیمایی مربوطه و یا دفا تر خدمات مسافرت هوایی در اختیار مشتریان قرار دهند.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه ضمن تأکید بر ضرورت اجرایی شدن توصیه های دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری در امر اطلاع رسانی گفت: روابط عمومی ها همواره متقاضیان را از خرید بلیت هواپیما از مراکز غیر معتبر منع کرده و از درج نرخ بلیت و داشتن لوگوی شرکت اطمینان حاصل کنند.

جعفرزاده بیان کرد: تخلفات احتمالی به نام آن شرکت به خصوص در مواقعی که تقاضا ها بالا است موجب خدشه دار شدن اعتبار آن مجموعه نزد افکار عمومی می شود.

وی از مدیران روابط عمومی ها خواست تا موارد تخلف را به روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام تا نسبت به برخورد با آن ها توسط دفتر ارزیابی و پاسخگویی به شکایات سازمان اقدامات مقتضی صورت گیرد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
12 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1