روحانیون دوره قاجار به کتابخانه و موزه ملی ملک می آیند

6 دسامبر 2015 - 10:10 dsfr.ir/p56y7

روحانیون دوره قاجار به کتابخانه و موزه ملی ملک می آیند
آکا ایران
تصویری از تهران در دوره قاجاریه

تصویر روحانیون دوره قاجار در قاب عکس نمایشگاهی کتابخانه و موزه ملی ملک جای می گیرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، نمایشگاه «حضور؛ عکس های روحانیون دوره قاجار»؛ دربرگیرنده مجموعه ای از تصویرهای جذاب تاریخی، از روز سه شنبه 17 آذر 1394 خورشیدی در نخستین موزه وقفی-خصوصی ایران گشایش می یابد. تصویرهای این نمایشگاه حضور، عکس های روحانیون دوره قاجار را به روایت مجموعه خصوصی لیلا زندی و رامین صفری و منتخب آثار کتابخانه و موزه ملی ملک در آستانه دید مخاطبان قرار می دهد.

نمایشگاه «حضور؛ عکس های روحانیون دوره قاجار» به مناسبت 25 آذر «روز عکس تاریخی»، از روز سه شنبه 17 آذر تا روز پنج شنبه 3 دی 1394 خورشیدی در کتابخانه و موزه ملی ملک برپا خواهد بود. همچنین یک نشست تخصصی با همین موضوع در روز چهارشنبه 25 آذر از ساعت 15 در سالن اجتماعات این گنجینه برگزار خواهد شد.

کتابخانه و موزه ملی ملک، بزرگ ترین موقوفه فرهنگی ایران به شمار می آید. این گنجینه در محوطه تاریخی باغ ملی تهران به نشانی «میدان امام خمینی، سردر باغ ملی، خیابان ملل متحد» جای گرفته است.

کتابخانه و موزه ملی ملک از همه علاقه مندان به موضوع های تاریخی و پژوهشگران و دوستداران عکس های تاریخی دعوت می کند از سه شنبه 17 آذر تا پنج شنبه 3 دی 1394 خورشیدی برای تماشای این نمایشگاه در بزرگ ترین موقوفه فرهنگی ایران حضور یابند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 0 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1