گردشگری آبی در بندر ماهشهر توسعه می یابد

28 نوامبر 2015 - 08:00 dsfr.ir/cz54o

گردشگری آبی در بندر ماهشهر توسعه می یابد
iranview.com
اسکله بندر ماهشهر

شهردار بندر ماهشهر گفت: گردشگری آبی در این بندر جنوبی خوزستان با هدف جذب گردشگر از سراسر کشور در اولویت کاری شهرداری قرار گرفته است.

به گزارش مانا؛ غلامحسین کمایی افزود: با توجه به سواحل مناسب و دسترسی به آب های خلیج فارس، سرمایه گذاری در بخش گردشگری آبی و امکانات دریاروی در این بندر ازاهداف اصلی شهرداری برای رونق صنعت گردشگری آبی است.

وی با بیان اینکه برای سرمایه گذاری بخش گردشگری آبی، از همه سرمایه گذاران داخلی و خارجی دعوت به عمل آمده است افزود: با توجه به داشتن مولفه های اصلی گردشگری آبی در ماهشهر، بازگشت سرمایه در این بخش سریع بوده و سودآور نیز هست.

شهردار ماهشهر با بیان اینکه بندر تجاری ماهشهر بزودی به بهره برداری می رسد افزود: با افتتاح بندر تجاری ماهشهر، این بندر به قطب اصلی گردشگری در استان پس از آبادان و خرمشهر تبدیل خواهد شد.

کمایی در ادامه گفت: با افتتاح این بندر، علاوه بر اینکه اشتغال و رونق اقتصادی در منطقه ایجاد می شود زمینه برای جذب سرمایه گذاری در صنعت گردشگری آبی در منطقه فراهم می شود.

با وجود اینکه استان خوزستان دارای هشت بندر فعال و عملیاتی است ولی تاکنون در بخش گردشگری آبی سرمایه گذاری چندانی صورت نگرفته است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
5 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1