مدیرکل میراث فرهنگی تهران؛

حضور سرمایه گذران خارجی از تاثیرات پساتحریم بر صنعت گردشگری است

18 نوامبر 2015 - 17:20 dsfr.ir/ep01b

حضور سرمایه گذران خارجی از تاثیرات پساتحریم بر صنعت گردشگری است
ostan-th.ir
رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران

پنل تخصصی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری تهران روز گذشته (سه شنبه 26 آبان ماه) در حاشیه همایش بین المللی معرفی فرصت های توسعه اقتصادی و جذب سرمایه استان تهران در هتل المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران، رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران به عنوان سخنران و مدیر پنل های تخصصی گردشگری این همایش با بیان آنکه در حوزه خدمات گردشگری در پایتخت بیش از آنچه مد نظر است نیاز احساس می شود افزود: با اجرای چند شیوه در صدد هستیم تا نیاز توسعه گردشگری را در تهران مرتفع کنیم.

خسروآبادی مشارکت و همکاری با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران را به عنوان یک نهاد تاثیرگذار در امر سیاست گذاری در توسعه گردشگری از راهکارهای در دست اقدام این اداره کل برشمرد و گفت: مقوله گردشگری به عنوان یکی از هشت اولویت عنوان شده در برنامه ششم توسعه فرصت بسیار ارزشمندی برای توسعه این صنعت در دهه های اخیر فراهم می آورد.

وی ابراز امیدواری کرد شاهد پیشرفت برنامه های گردشگری استان تهران  در پایان برنامه پنجم توسعه باشیم تا در نهایت بتوانیم خدمات قابل قبولی را به مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی پایتخت ارائه کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران در حاشیه این همایش ضمن تاکید بر استقبال از شکسته شدن سدها در برابر روابط اقتصادی ایران با سایر کشور افزود: حضور سرمایه گذارن خارجی در این همایش نشانه ای از تاثیرات پساتحریم بر صنعت گردشگری است.

خسروآبادی ضریب ریسک سرمایه گذاری در حوزه گردشگری تهران را با توجه به نیاز پایتخت در ارتقاء زیرساخت های گردشگری بسیار بالا عنوان کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران ارزش افزوده زمین در پایتخت و نبود فضای خالی مناسب برای ساخت هتل و مراکز تفریحی و گردشگری را بزرگ ترین چالش پیش روی این صنعت در تهران عنوان کرد و افزود: افزایش امتیازهای  تشویقی برای سرمایه گذران از سوی مجموعه مدیریت شهرری  می تواند تا حدی سرمایه گذاری در خدمات گردشگری را تسهیل نماید.

در پنل تخصصی گردشگری این همایش پنج پروژه سرمایه گذاری در استان تهران برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی معرفی شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 11 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1