رونق در فرودگاه بین المللی قشم

برقراری خط پروازی جدید بین قشم با ساری، تبریز و مشهد

18 نوامبر 2015 - 15:40 dsfr.ir/r644n

برقراری خط پروازی جدید بین قشم با ساری، تبریز و مشهد
qeshmairport.ir
فرودگاه بین المللی منطقه آزاد قشم

از دهم آبان ماه امسال چهار پرواز از طریق شرکت کاسپین به پروازهای جزیره قشم افزوده شد.

به گزارش فرینا، بر اساس هماهنگی انجام شده با چارتر کنندگان خطوط پروازی، از دهم آبان ماه امسال چهار پرواز از طریق شرکت کاسپین به پروازهای جزیره قشم افزوده شد.

كرباسچی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با اعلام این خبر گفت: با اشاره به اینکه جزیره قشم یکی از مستعد ترین مناطق گردشگری ایران به شمار می رود، افزود: افزایش پروازها به این جزیره با هدف بهره مندی هر چه بیشتر مردم در سفر به قشم و استفاده از ظرفیت های کم نظیر گردشگری این جزیره انجام می شود.

وی گفت: چهار پرواز شرکت کاسپین طی روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه و جمعه هر هفته از تهران وارد فرودگاه قشم می شود و پس از خروج از قشم به سمت ساری، تبریز و مشهد و بازگشت از این شهرها، جزیره قشم را در همان روزهای عنوان شده به مقصد تهران ترک خواهند کرد.

برنامه پروازهای شرکت کاسپین به مقصد قشم به شرح ذیل اعلام شده است:

روزهای شنبه هر هفته پرواز شرکت کاسپین پس از ورود به فرودگاه بین المللی قشم، این جزیره را در ساعت 12:15 دقیقه به مقصد ساری ترک می کند و  ساعت 15 همان روز هم از ساری به سمت قشم و در نهایت ساعت 18:45 دقیقه از قشم به سمت تهران باز خواهد گشت.

روزهای دوشنبه هر هفته پس از ورود هواپیمای کاسپین به فرودگاه قشم، مسافران تبریز می توانند ساعت 12:30 قشم را به مقصد این شهر ترک کنند و ساعت خروج این هواپیما از تبریز به مقصد قشم نیز ساعت 15:15 دقیقه همان روز می باشد.

پرواز روزهای سه شنبه و جمعه شرکت کاسپین از تهران به فرودگاه بین المللی قشم هم با انتقال مسافران مسیر مشهد در ساعت 12:15 ادامه پیدا می کند و این هواپیما پس از ترک مشهد در ساعت 15 و ورود به قشم، فرودگاه این جزیره را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

کرباسچی افزود: علاوه بر دو پرواز شرکت کاسپین در روزهای سه شنبه و جمعه به مقصد مشهد، دو پرواز روزهای یکشنبه و پنجشنبه شرکت ایرتور به این شهر نیز همانند گذشته دایر است.

گفتنی است؛ جزیره قشم در جنوب ایران با دارا بودن آب و هوای کاملا بهاری در نیمه دوم سال، سایت های کم نظیر گردشگری شامل طولانی ترین غار نمکی جهان، جنگل دریایی حرا، خلیج دلفین های هنگام، سایت تخم گذاری لاک پشت های پوزه عقابی، جزایر ناز، غارهای خوربس، تنگه چاهکوه، بادگیرها و چاه های تلا در لافت، انواع خاک های رنگی و ماسه های نقره ای و آهوان جبیر در هرمز و هنگام، سواحل زیبا، غذاهای خوشمزه دریایی و همچنین بازار مناسب خرید همه ساله میزبان چندین میلیون مسافر و گردشگر از اقصی نقاط ایران و گردشگران خارجی است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1