رکابزنان معرفی کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری به کاشان رسیدند

9 نوامبر 2015 - 12:00 dsfr.ir/1q4lp

رکابزنان معرفی کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری به کاشان رسیدند
میراث آریا
رکابزنان معرفی کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری

راهنمایان گردشگری با هدف معرفی کنوانسیون 2017 راهنمایان گردشگری جهان که به میزبانی ایران برگزار خواهد شد وارد شهر کاشان شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، 15 نفر از راهنمایان گردشگری از شهرهای مختلف ایران که از خزر تا خلیج فارس را با هدف معرفی کنوانسیون 2017 راهنمایان گردشگری جهان که به میزبانی ایران برگزار خواهد شد، رکاب می زنند شنبه شب به کاشان رسیدند و یکشنبه را به صورت فشرده در کاشان، مشهد اردهال و نیاسر رکاب زدند و امروز دوشنبه به شهر زیرزمینی نوش آباد خواهند رفت.

آرش نورآقایی رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری ایران که با گروه دوچرخه سوار و هیئت همراه یکشنبه شب در مهینستان راهب با هم صنفان کاشانی خود، در نشستی صمیمانه دور هم جمع شده بودند با سپاس از استقبال صمیمی انجمن راهنمایان کاشان و مسئولین اداره میراث فرهنگی کاشان اعلام کرد: این صمیمیت ها سرمایه های ما هست که باید از آن استفاده های بهینه بکنیم.

در این شب نشینی صمیمی که مسئولان شهرستان از فرمانداری، میراث فرهنگی، شورای شهر کاشان و نیاسر، اداره تربیت بدنی و شهر زیرزمینی نوش آباد و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری کاشان حضور داشتند از اشتیاق کاشانی ها به نشان دادن پتانسیل های کاشان در این کنوانسیون و راه حل آن صحبت شد.

مزروعی جانشین ستاد تسهیلات سفر کاشان، با اعلام خبر تشکیل یک کمیته ویژه برای همراهی با این کنوانسیون گفت: تمام بخش های مربوط به کاشان توسط اداره میراث فرهنگی حمایت خواهد شد.

رکاب زنان که با شعار محیط زیستی “تدبیر برای آب، ورزش برای زندگی” از نوشهر تا کاشان را رکاب زدند دوشنبه صبح پس از بازدید از شهر زیرزمینی نوش آباد راهی اصفهان می شوند تا با عبور از شیراز به بوشهر برسند و مسیر 1400 کیلومتری خود را به پایان برسانند.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1