رئیس هیات کشتی پهلوانی و زورخانه ای ناجا

تدوین دستورالعمل نهادینه کردن ورزش باستانی در نیروی انتظامی

4 نوامبر 2015 - 11:00 dsfr.ir/1v8kz

تدوین دستورالعمل نهادینه کردن ورزش باستانی در نیروی انتظامی
basijpress.ir
محمدرضا مقیمی رئیس هیات کشتی پهلوانی و زورخانه ای ناجا

رئیس هیات کشتی پهلوانی و زورخانه ای نیروی انتظامی، از تدوین دستورالعملی قابل اجرا برای نهادینه کردن ورزش باستانی و زورخانه ای در بین کارکنان ناجا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی در اولین جلسه هیات ورزشی پهلوانی و زورخانه ای ناجا که با حضور رئیس هیات کشتی پهلوانی و زورخانه ای ناجا، مسئولان اداره کل تربیت بدنی معاونت تربیت و آموزش ناجا، پیشکسوتان، مربیان، مرشدان و قهرمان های ورزشی ناجا برگزار شد، افزود: مقام معظم رهبری عنایت ویژه ای به ورزش های باستانی دارند.

وی تدوین دستورالعملی قابل اجرا برای نهادینه کردن این ورزش در ناجا را به دلیل داشتن پتانسیل و جذابیت های معنوی و دستیابی به زمینه های توسعه یافتگی و ارتقاء بخشی، از اهداف بلند مدت این هیات برشمرد.

مقیمی، نهادینه کردن ورزش باستانی را در بین کارکنان نیروی انتظامی هدفی دور از دسترس ندانست و گفت: این هدف امری شدنی است تا بتوانیم این عمل خیر را به عنوان باقیات صالحات در آینده به کارکنان هدیه دهیم.

رئیس هیات کشتی پهلوانی و زورخانه ای ناجا افزود: در جهت توسعه و تعالی این ورزش سالم، پاک و مقدس، باید بر اساس برنامه ریزی هدفمند و با پیگیری ویژه اقدام کرد تا این ورزش به شکوفایی و سرآمدی خود برسد.

وی همچنین تصریح کرد: برای نیل به این استراتژی باید ابتدا سرمایه های انسانی شامل تمام استعدادهای بالفعل و بالقوه ورزشی، مرشد، مربی، عوامل پشتیبانی و حمایت کننده های مالی، سیاسی و بالاخره فضا و مکان هایی که قابلیت گود زورخانه ای را دارند، شناسایی کرد.

رئیس هیات کشتی پهلوانی و زورخانه ای ناجا، اجرای تصمیمات در این ورزش را در قالب دو هدف کوتاه مدت و بلندمدت ارزیابی کرد و افزود: در اهداف کوتاه مدت، به دنبال حضور مقتدرانه در مسابقات نیروهای مسلح هستیم که در ماه های آینده برگزار می شود.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
7 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1