جذب اعتبارات قرض الحسنه مشاغل خانگی در قاینات

1 نوامبر 2015 - 14:50 dsfr.ir/or7d9

جذب اعتبارات قرض الحسنه مشاغل خانگی در قاینات
میراث آریا
همکاری و مساعدت با هنرمندان فعال حوزه صنایع دستی در زمینه مشاغل خانگی و طرح های پشتیبان

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قاینات از جذب 1 میلیارد و 100 میلیون ریال اعتبار اشتغال زایی برای حوزه صنایع دستی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی؛ عباسی رییس اداره میراث فرهنگی قاینات افزود: در راستای همکاری و مساعدت با هنرمندان فعال حوزه صنایع دستی در زمینه مشاغل خانگی و طرح های پشتیبان؛ پس از هم اندیشی، تعامل و جلسات مکرر با رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید شهرستان قاینات، مبلغ 1 میلیارد و 100 میلیون ریال در زمینه مشاغل خانگی بصورت قرض الحسنه تخصیص یافت.

وی ادامه داد: ایجاد شغل با صنایع دستی بسیار آسان تر و کم هزینه تر از ایجاد شغل از طرق دیگر است زیرا تنها با 50 میلیون ریال تسهیلات می توان در این حوزه شغل ایجاد کرد در حالی که حوزه های دیگر برای ایجاد شغل پایدار مبالغ بیشتری نیاز است.

خسروی مسئول حوزه صنایع دستی شهرستان قاینات نیز گفت: پس از تکمیل پرونده و مراحل قانونی و معرفی به بانک های عامل تا پایان سال جاری این اعتبارات را جذب کنیم.

وی همچنین عنوان کرد: در سال 1393 نیز مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال در زمینه مشاغل خانگی و طرح های پشتیبان به صنعتگران فعال حوزه صنایع دستی شهرستان اعطا شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
2 + 9 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1