معاون اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی:

مشارکت بخش خصوصی در طرح گردشگری تالاب «یوسفلو»

31 اکتبر 2015 - 12:20 dsfr.ir/b79ij

مشارکت بخش خصوصی در طرح گردشگری تالاب «یوسفلو»
خبرگزاری مهر
احد قهرمانی، معاون اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی

معاون اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: تالاب یوسفلو یکی از طرح های گردشگری اهر است که با مشارکت سه نفر از سرمایه گذاران به زودی اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر؛ احد قهرمانی در این خصوص اظهار داشت: طرح های سرمایه گذاری در تاسیسات گردشگری و چندین طرح برای سرمایه گذاری مطرح شده که عمدتا سرمایه گذاران این طرح ها بسیار توانمند هستند.

معاون میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان شرقی از تصویب طرح های سرمایه گذارای در بخش گردشگری شهرستان اهر خبر داد و گفت: بعد از تایید اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مجوزهای لازم در جهت توسعه زیرساخت های گردشگری، توریستی و اشتغال جوانان شهرستان اهر صادر می شود.

وی با اشاره به اینکه مشکلات مجتمع آبدرمانی شهرستان اهر رفع خواهد شد، عنوان کرد: همچنین هتل اهر که متاسفانه اکنون درگیر یکسری مشکلات شده و در مراحل پایانی قرار گرفته، امیدواریم تا سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد.

قهرمانی با تاکید بر اینکه پتانسیل شهرستان اهر در راستای سرمایه گذاری از قابلیت های بالایی برخوردار است، افزود: تالاب یوسفلو یکی دیگر از طرح های گردشگری و توریستی در این شهرستان است که با مشارکت سه نفر از سرمایه گذاران اهری بزودی اجرا می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر این پروژه های گردشگری انجام شود ضمن اینکه سریع تر از برنامه چشم انداز و سند تدبیر و توسعه حرکت می کنیم همچنین به برخی از طرح های توسعه شهرستان اهر نیز دست پیدا می کنیم.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 2 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1