کمپین «هاله کوچولو، عروسک مسافر» راه اندازی شد

21 سپتامبر 2015 - 13:50 dsfr.ir/gy7pj

هاله کوچولو عروسکی پارچه ‏ای است که به کشورهای مختلف سفر می کند و به همراهی میزبانش به مکان های دیدنی آن کشور می رود. این عروسک که خالق آن هاله مودبیان است، تا کنون به 22 کشور و 46 شهر سفر کرده است. در این راستا کمپینی در وب سایت دونیت راه اندازی شده است که هدف از ایجاد آن، فراهم آوردن سرمایه ای برای تدوین و تولید فیلمی در رابطه با سفرهای هاله کوچولو است.

به گزارش روابط عمومی وب سایت دونیت، در این راستا، هاله مودبیان، خالق  عروسک مسافر گفت: « هاله کوچولو یا عروسک مسافر پروژه ای است که در سال 90 آغاز شد. هاله کوچولو عروسکی پارچه ای است که برای تحقق رویای جهانگردی در جهان بدون مرز با پیغام دوستی و لبخند سفر می کند. هاله به وسیله پست به شهرهای مختلف سفر می کند و در هر شهر میزبانی دارد. میزبان ها هاله را به نقاط مهم شهر می برند و مقابل این مکان ها از عروسک عکس می گیرند.

وی افزود: «از 15 آبان ماه سال 90 که هاله سفرش را آغاز کرده تا به امروز به 46 شهر دنیا سفر کرده و در این سفرها با آدم ها و فرهنگ های مختلف آشنا شده و اتفاقات زیاد و جالبی برایش افتاده است. ما هر سال برای تولد هاله کوچولو ویدئوهای کوتاهی ساختیم، اما امروز بعد از 4 سال تصمیم گرفتیم فیلم کامل تری از سفرهای عروسکی که رویای خیلی از آدم ها را نمایندگی می کند بسازیم.»

خالق این عروسک اضافه کرد: «برای تامین هزینه های این فیلم (هزینه کارگردان، انیماتور، صدابردار، نورپرداز، آهنگساز، طراح شخصیت و مدلساز و فیلمبردار) که قسمت کوتاهی از آن استاپ موشن خواهد بود، ما به 8 میلیون تومان پول نیاز داریم که برای تامین این پول، روی کمک تک تک کسانی که دنیا را با دوستی و لبخند می خواهند، حساب کرده ایم.»

مودبیان تصریح کرد: «اگر هدف این پروژه برای برخی از افراد جذاب است، می توانند به اندازه توان خود به ما کمک کنند. ما هم نام افراد خیر را به عنوان حامی هاله کوچولو در سایت آن ثبت می کنیم و البته اگر بیشتر از 100 هزارتومان به هاله کوچولو کمک شود، اسم فرد خیر در پایان ویدئوی تولد 4 سالگی اش نوشته می شود»

بر همین اساس، مهلت مشارکت در این کمپین 75 روز بوده و مبلغ هدف آن 8 میلیون تومان است که علاقه مندان جهت مشارکت در آن می توانند به کمپین هاله کوچولو به آدرس littlehaleh.2nate.com مراجعه کنند.

در صورت پایان موفقیت آمیز کمپین، گزارش هایی در رابطه با پیشرفت ساخت فیلم در وبلاگ دونیت منتشر خواهد شد.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
4 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1