چهار هتل آپارتمان در مازندران به بهره برداری رسید

30 اوت 2015 - 11:50 dsfr.ir/lq3m2

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران از افتتاح چهار پروژه هتل‌ آپارتمان به مناسبت هفته دولت در شهرستان های استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دلاور بزرگ نیا عصر شنبه در مراسم افتتاح هتل‌ آپارتمان عباس‌ آباد بهشهر با گرامیداشت هفته دولت از افتتاح چهار پروژه هتل آپارتمان در شهرستان های بهشهر و محمودآباد و یک متل در منطقه ییلاقی لاریجان و مرکز رزرواسیون بهشهر خبر داد و یادآور شد: برای  این پروژه‌ها در حدود ۱۱ میلیارد تومان از آورده شخصی و تسهیلات حوزه گردشگری هزینه شده است.

بزرگ نیا با بیان اینکه استان مازندران از ظرفیت‌های بالای گردشگری برخوردار است، بیان کرد: شهرستان بهشهر نیز از جمله شهرستان‌ های هدف گردشگری است که باید با افزایش زیرساخت‌ های مختلف گردشگری در توسعه گردشگر تلاش کنیم.

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی مازندران، در حال حاضر ۵۴ هتل، ۴۳ متل، ۶۹ هتل‌ آپارتمان ۱۶ مهمان‌ پذیر، ۹ کمپینگ، ۳۴۸ پذیرایی بین‌ راهی، ۱۵ سفره‌ خانه، ۹ مجموع تفریحی و گردشگری و ۲۰۱ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان مازندران فعالیت دارند.

فرماندار بهشهر نیز با برشمردن ظرفیت های مختلف گردشگری شهرستان بهشهر در دشت و کوهستان یادآور شد: صنعت گردشگری بهشهر با بهره گرفتن بیشتر از ظرفیت روستاهای مناطق کوهستانی این شهرستان رونق می‌گیرد و در این راستا با تمام تلاش وارد شده‌ایم. محمد تقی نورزاد ادامه داد: بهشهر از جمله شهرهای تاریخی استان مازندران است که آثار تاریخی  منطقه گردشگری و تاریخی عباس‌آباد، صفی‌آباد، عمارت شهرداری بهشهر، چشمه عمارت ازجمله آثار بجا مانده از دوران صفویه است و همچنین دارا بودن شبه‌جزیره میانکاله  و دریا با جاذبه‌های گردشگری بی‌ نظیر ازجمله این ظرفیت‌ها است که باید در جذب توریست و گردشگر تلاش شود.

وی با اشاره به افتتاح هتل‌ آپارتمان عباس‌ آباد بهشهر نیز گفت: این مکان اقامتی برای رفاه حال مسافران و گردشگران با سرمایه‌ گذاری یک و نیم میلیارد تومانی آورده شخصی سرمایه‌گذار و تسهیلات حوزه گردشگری افتتاح‌ شده است و همچنین علاوه بر افتتاح این پروژه امروز افتتاح جاده کنت و آسفالت خیابان آیت‌ الله رحمانی خلیل شهر نیز ازجمله طرح‌ های افتتاحی در ششمین روز از هفته دولت در بهشهر بوده است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
15 + 1 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1