فرماندار همدان عنوان کرد:

اختصاص 773 میلیون تومان اعتبار به روستای گردشگری "اِبِرو" در همدان

10 اوت 2015 - 10:00 dsfr.ir/v142i

اختصاص 773 میلیون تومان اعتبار به روستای گردشگری "اِبِرو" در همدان
علی تعالی فرماندار همدان - عکس از همدان پرس

فرماندار همدان از اختصاص 773 میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرح های مختلف روستای "اِبِرو" همدان خبر داد.

علی تعالی بعد از ظهر یکشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال در حوزه فرمانداری که در یکی از باغ های روستای اِبِرو برگزار شد، ضمن تبریک روز خبرنگار، افزود: خبرنگاران دارای مخاطرات شغلی بسیاری هستند چراکه این افراد با حضور در مناطق پرتلاطم سیاسی جان خود را به خطر می اندازند تا مردم از وقایع روز دنیا آگاه شوند.

فرماندار همدان در ادامه به اعتبارات سال مالی 94-93 روستای "اِبِرو" اشاره کرد و گفت: حدود 773 میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرح های مختلف این روستا تخصیص داده شده است.

علی تعالی ابراز امیدواری کرد: با گشایشی که در عرصه اعتبارات برای دولت ایجاد شده بخش بیشتری از مشکلات این روستا که یک روستای گردشگری است، رفع شود.

وی اختصاص 112 میلیون تومان اعتبار برای ساخت سالن ورزشی چند منظوره، تکمیل مدرسه راهنمایی با 25 میلیون تومان اعتبار، اختصاص 170 میلیون تومان اعتبار به منظور به سازی روستا و توسعه شبکه استانی روستا با 200 میلیون تومان اعتبار را از جمله طرح های اجرای شده در روستای "اِبِرو" عنوان کرد.

علی تعالی اجرای 4700 متر از 5000 متر کانال آبرسانی روستا با 50 میلیون تومان اعتبار را از دیگر طرح های اجرای شده در این روستا بیان کرد و اظهار داشت: همچنین به منظور ساخت راه روستایی سیمین و اِبِرو 216 میلیون تومان اعتبار تخصیص یافته است. وی در ادامه گفت: در کمیته برنامه ریزی به دقت مسائل و مشکلات این روستا بررسی خواهد شد و در این زمینه اعتبارات خوبی برای رفع مشکلات تخصیص می یابد.

علی تعالی در ادامه به سفر هیئت دولت به استان همدان اشاره کرد و با بیان اینکه در آینده ای نزدیک میزبان رئیس جمهور و هیئت همراه وی خواهیم بود، گفت: در این زمینه باید استقبال عمومی خوبی از هیئت دولت انجام شود. وی ادامه داد: طرح های اجرایی و اعتباری و پروژه های بسیار خوبی در استان احصا شده که با تصویب این پروژه ها گام های بزرگی در راستای توسعه استان برداشته خواهد شد. طرح های آبرسانی، راه ها، کشاورزی، صنعت و غیره از جمله طرح های احصا شده به منظور حضور هیئت دولت در استان همدان است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

دیدگاه شما

CAPTCHA
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1 + 3 =
این سوال برای تشخیص اسپم نبودن می باشد.
1